Burayı ihmal etmişiz

Selamün aleyküm arkadaşlar.

Salgın döneminde burayı çok ihmal ettiğimizin farkına vardık. Son yazımızda Matematik Yarışı oyunumuzun geniş kitllelere ulaştırılmasından bahsetmişiz. Matematik yarışı oyunumuz salgından önce günlük ortalama 100 sınıfta oynanmaktaydı. Salgın gelip okullar tatil olunca, akıllı tahta oyunumuz da yapayalnız kaldı. Ama şimdi ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıfların yeniden okula dönmeleriyle oyunumuz tekrardan öğrencilerle buluşacaktır.

Son yazımızdan sonra bir de “İngilizce – Türkçe Kelime yarışı” oyunumuzu geliştirerek android ve akıllı tahta platformlarında yayınlamıştık. Bu oyun, Matematik yarışının işlem sormak yerine kendi veri tabanından ingilizce kelimeler çekerek soran bir klonudur. Matematik yarışı çok sevilince, çok sayıda öğretmen arkadaşımız matematik yarışıyla aynı sisteme sahip, farklı derslerle ilgili oyun yapmamızı istemişlerdi. Biz de en çok talep edilen derslerden ingilizce için İngilizce – Türkçe kelime yarışını kullanıma sunduk.

Beş yıl önce ücretsiz olarak android platformuna yayınladığımız ve hala indirilebilir durumda olan “Minyatür Yarış” oyunumuzu güncellemek ve böylelikle daha oynanabilir hale getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Üzerinde çok fazla emek harcadığımız bu oyunun silinip gitmesi çok yazık olurdu. Bakalım kahramanlarımız, gerçekten kapsamlı ve kaliteli bir oyun olduğuna inandığımız Minyatür Yarış’ı yeniden ayağa kaldırabilecekler mi?

Şimdilik bu kadar, görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olunuz.

Bir cevap yazın