Windows Akıllı Tahta için:

İndirme Linki 1 (Bal Akademi Sitesi)
İndirme Linki 2 (Google Drive) 
Android için:

İndirme Linki
Pardus Etap Akıllı Tahta için:

İndirme Linki 1 (Bal Akademi Sitesi)
İndirme Linki 2 (Google Drive) 
iOS için:

İnşallah

Not: Windows Akıllı tahta için linklerdeki zip dosyasını indirdikten sonra, zip dosyası içerisindeki klasörü akıllı tahtanın masaüstüne (veya uygun gördüğünüz yere) çıkartınız. Daha sonra klasörün içerisindeki tavşan resimli “Matematik Yarisi” dosyasına çift tıklayıp oyunu açınız.

Not: Pardus Etap Akıllı tahta için indirdiğiniz zip dosyası içerisindeki klasörde bulunan “Pardus Matematik Yarisi.x86_64” dosyasına çift tıklayınız. Açılan küçük pencerede “Çalıştırılabilir dosyaya dönüştür”ü seçiniz. Daha sonra “Pardus Matematik Yarisi.x86_64” dosyasına çift tıklayıp oyunu açabilirsiniz.

Oyun hakkında:

Matematik Yarışı : İşbirliği ve Rekabet oyunumuzu eğitim hayatlarının başlarında olan değerli öğrenci kardeşlerimiz için geliştirdik. Onların matematik derslerindeki temel dört işlem konusunda eğlenerek pratik yapabilmeleri Ülkemiz ve Dünya için çok önemlidir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Oyun içeriği:
Oyunda Tek Kişi, İki Kişi İşbirliği ve İki Kişi Rekabet modları bulunmaktadır. Öğrenci tek başına veya bir arkadaşı – velisi ile oynayabilir.

Tek Kişi modunda, öğrenci kendisiyle yarışıp en yüksek puanı almaya çalışmaktadır. Oyunun sağladığı işlem seçme esnekliğiyle istediği işlemlerde pratik yapabilmektedir.

İşbirliği modunda, öğrencinin aynı hedefe ulaşmak için takım arkadaşıyla birlikte uğraşması, iletişim halinde olması ve sevdikleriyle bir arada aynı eğitim ortamında bulunması sağlanmıştır. Oyun İşbirlikli öğrenmeye olanak sağlamaktadır.

Rekabet modunda, öğrenci sevdiği bir kişiyle yarışabilmekte ve tatlı bir telaş içerisinde oyun havasında matematik pratiği yapabilmektedir. Oyun, iki kişiye de aynı anda aynı sorular sorularak veya iki kişiye de farklı sorular sorularak oynanabilmektedir. Can, süre, hediye sistemlerinin seçilmesiyle de oyundaki heyecan daha da artmaktadır.